Společnost JXTG Nippon Oil & Energy Europe Limited, výrobce prémiových motorových olejů značky ENEOS a basketbalová Euroliga (anglicky Euroleague Basketball), s potěšením oznamují, že počínaje herní sezónou 2018-19 uzavírají společné partnerství. Po dobu následujících tří let se tak ENEOS stane globálním partnerem Turkish Airlines EuroLeague.

Sponzorství spojuje dvě společnosti se sdílenými ideály zahrnujícími rychlý růst a trvalouglobální přítomnost.

Evropská divize JXTG Nippon Oil & Energy zahrnuje oficiální dovozce a výhradní prodejce ve více než polovině zemí, ve kterých sídlí týmy EuroLeague. Tito místní evropští distributoři přinášejí ideální příležitost, která pomáhá spojovat řidiče a basketbalové fanoušky.

„V ENEOSu vidíme partnera, který usiluje o vše, co v basketbalové Eurolize děláme,“ říká Jordi Bertomeu, prezident a generální ředitel Euroleague Basketball. „Společnost ENEOS má vynikající celosvětovou pověst. A prostřednictvím své nabídky, která přinášízákazníkům špičkový produkt, má ENEOS ambice neustále růst nejen v Evropě, ale i globálně. Jsme přesvědčeni, že můžeme našim fanouškům večer co večer poskytnoutvelkou porci zábavy a hodnot, které s basketbalem souvisejí. Věříme, že příznivci tohoto sportu jsou nadšeni, že jsme na této cestě spojili síly právě s firmou ENEOS.“

Pro značku ENEOS, hrdého podporovatele motoristických sportů včetně týmu Movistar Yamaha MotoGP, představuje toto partnerství první krok JXTG Nippon Oil & Energy do tradičních kolektivních sportů.

Poté, co bylo učiněno strategické rozhodnutí hledat, vytvořit a zapojit novou zákaznickouzákladnu, byla basketbalová Euroliga přirozenou volbou.

„Jsme velmi potěšeni, že jsme se stali partnery basketbalové Euroligy. Je to jedna z nejpopulárnějších a nejrychleji se rozvíjejících sportovních soutěží v Evropě, která se tak podobá naší značce ENEOS v odvětví maziv„, uvedl Junichi Nakamura, evropský divizní operační ředitel společnosti ENEOS. „Naším cílem v tomto partnerství je zvýšit povědomí o značce ENEOS v Evropě, abychom mohli nadále růst. Těšíme se na dlouhodobý a úspěšný společný vztah.“

30Listopad
2018

Odebírat

Měsíční newsletter