Kdo je Enegori?

Příběh Enegoriho a značky ENEOS

Enegori se narodil a vyrůstal v lese. Byl to vlastně deštný prales, který byl odjakživa jeho domovem. Jednoho krásného slunečného dne, když Enegori zrovna obdivoval cvrlikání ptáčků ve větvích nad sebou, zachytil zničehonic volání o pomoc. Byla to japonská značka ENEOS, která tuto svoji prosbu vysílala do všech krajin světa.

Enegori byl gorilí mládenec plný síly a odhodlání, ochotný, nesmírně vnímavý, laskavý a vždy pozitivní. Jeho nadšení neznalo mezí, když zjistil, že právě on může sehrát důležitou úlohu v misi značky ENEOS. Jejím cílem není nic menšího než zachování udržitelné budoucnosti a ochrana tropických deštných pralesů v Africe. Tedy domova Enegoriho, jeho gorilí rodiny a spousty jeho gorilích kamarádů.

Celý dychtivý pustit se do práce, začal se Enegori mocně bít pěstmi v prsa a vydával z hrdla svůj oblíbený pokřik Uho! Uho! Ano, takový je příběh gorilího siláka, který přišel z Afriky až do vzdáleného Japonska. Tam mu podle místního obyčeje začali říkat Enegori-kun a tam se také stal se hrdým zaměstnancem a váženým ambasadorem značky ENEOS.

Několik krátkých informací o Enegorim:
Je to gorilák s veselou, pozitivní a laskavou povahou.
Energie + Gorila = Enegori
Je to oficiální maskot značky ENEOS.
Přišel do japonské společnosti ENEOS jako nový zaměstnanec.
Uvědomuje si, jaký význam má globální životní prostředí.
Vyrůstal v lese
Má rád děti.
Věk: mladý gorilí samec
Výška: 180 cm
Oblíbené jídlo: Jasně, že banány!
Oblíbený pokřik: Uho! Uho!

Věříme, že se nenecháte zahanbit a budete Enegoriho neustále podporovat!

29Leden
2019

Odebírat

Měsíční newsletter