Motorové oleje pro osobní vozy značky ENEOS vznikají pod pečlivým dohledem zkušených japonských odborníků v laboratořích firmy JXTG Nippon Oil & Energy. Řidiči u těchto mimořádně kvalitních výrobků ocení dokonalou viskozitní stabilitu, která si poradí s jak s nízkými, tak s extrémně vysokými teplotami. Právě díky takto vysokému viskozitnímu indexu budou minulostí nejen utrápené studené starty, ale rovněž zmizí i problémy se starty během vysokých letních teplot.
Mezi další přednosti, jimiž se tyto motorové oleje mohou pochlubit, je spolehlivá ochrana, kterou poskytují motoru, schopnost dlouhodobě zajistit jeho dokonalou čistotu a pravidelný chod. Dobře se vypořádají s tepelným i mechanickým zatížením, brání tvorbě nežádoucí pěny, přinášejí úsporu paliva a rovněž mají silný antioxidační a antikorozní účinek. Jsou určeny jako pro zážehové a vznětové motory sportovních i závodních automobilů, tak pro běžné osobní vozy mnoha světových značek.
Rozjeďte to naplno a nenechte se ničím zastavit! Motorové oleje pro osobní vozy od známé japonské značky jsou nejlepším partnerem pro Vaše cesty!

Zobrazuji všech 11 výsledků

Odebírat

Měsíční newsletter