Palivo a olej – to jsou naprosto nepostradatelné kapaliny, bez nichž by žádný motor nemohl fungovat. Ale k jeho správnému chodu, k dlouhodobé životnosti každého dopravního prostředku a k jeho spolehlivému a ekonomickému provozu potřebujete něco víc: kvalitní provozní kapaliny. Prvotřídní provozní kapaliny od renomované značky ENEOS vám dávají jistotu, že jste udělali maximum pro svého plechového přítele. Jen s nimi si můžete být jisti, že vám bude věrně sloužit do roztrhání těla.
JXTG Nippon Oil & Energy Corporation, japonský majitel značky ENEOS , má ve svém portfoliu převodové oleje těch nejlepších viskozitních a výkonnostních specifikací. Zaručeně spokojení budete i se špičkovou chladicí kapalinou, která slouží k odvádění nadbytečného tepla vznikajícího ve válcích při práci motoru. Rozhodně vás nezklame brzdová kapalina prémiové kvality, jež umožňuje účinný přenos a rozvod brzdné síly stlačeného pedálu ke kolům. Také hydraulická kapalina má velmi podobný účel – přenáší tlakovou energie z místa vzniku do místa, kde se přeměňuje na energii mechanickou.
Řidiči dobře vědí, že japonské vozy jsou synonymem kvality. Totéž platí o provozních kapalinách od japonského výrobce. Vyzkoušejte je! Jsme si jistí, že u nich zůstanete.

Zobrazen 1. – 9. z 15 výsledků

Odebírat

Měsíční newsletter