Moderní, vysoce výkonné chladicí kapaliny a nemrznoucí směsi značky ENEOS slouží k účinnému chlazení spalovacích a vznětových motorů aut, která jsou určena pro lehký i těžký provoz. Tyto mimořádně kvalitní provozní kapaliny poskytují dlouhodobou ochranu pohonným jednotkám řady dopravních prostředků, brání jejich přehřátí a následnému poškození.
Chladicí kapaliny patřící do portfolia japonské společnosti JXTG Nippon Oil & Energy, majitele značky ENEOS, jsou vyráběny v souladu s přísnými požadavky na kvalitu a ochranu zdraví a jsou přirozeně šetrné k životnímu prostředí. Obsahují aditiva s antikorozním účinkem, a naopak se v jejich složení nevyskytuje bor, křemičitan, amin ani fosfát.
Mezi další pozitivní vlastnosti, jimiž se chladicí kapaliny od ENEOSU mohou pochlubit, patří schopnost zajistit dokonalou tepelnou výměnu, prodloužit životnost motoru a chránit chladicí systém vozidla před zamrznutím.
Chladicí kapaliny značky ENEOS – proměňte běžnou jízdu autem v nespoutanou radost, vášeň a pocit vítězství v každém okamžiku, kdy řídíte svůj vůz.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Odebírat

Měsíční newsletter