Japonská společnost JXTG Nippon Oil & Energy dodává pod značkou ENEOS na trh hydraulické kapaliny nové generace. Byly speciálně vyvinuté v našich japonských laboratořích a jsou neustále zdokonalovány s cílem zajistit spolehlivý, bezpečný a vysoce efektivní přenos síly s minimálními ztrátami způsobenými třením. Hydraulické kapaliny ENEOS dlouhodobě chrání před opotřebením čerpadel a jsou vhodné pro použití v řadě hydraulických systémů.
Hydraulické oleje řady Super Hydraulic dokonale eliminují tvorbu pěny a díky účinné lubrikaci zajišťují důležitým komponentům (především ložiskům a převodům) dlouhodobou odolnost vůči oxidaci a korozi. Mezi jejich další přednosti patří mimořádná hydrolytická a tepelná stabilita, zvýšená schopnost pečlivě odlučovat vodu a vzduch a vysoký viskozitní index, který jim umožňuje pracovat v širokém rozsahu pracovních teplot.
Hydraulické kapaliny značky ENEOS – to jsou špičkové produkty, které vládnou současnému světu techniky. Vyzkoušejte je a nedejte svým soupeřům šanci!

Zobrazuji všechny 2 výsledky

 • Hydraulická kapalina ENEOS Super Hydraulic 46, 20l

  ENEOS Super Hydraulic 46

  Hydraulická kapalina ENEOS Super Hydraulic 46 Schválení HLP DIN 51524 part 2 (HLP) Vickers I-286-S ...
  od 160  s DPH Detail
 • Hydraulická kapalina ENEOS Super Hydraulic 46, 20l

  ENEOS Super Hydraulic 68

  Hydraulická kapalina ENEOS Super Hydraulic 68 Schválení HLP DIN 51524 part 2 (HLP) Vickers I-286-S ...
  od 180  s DPH Detail

Odebírat

Měsíční newsletter